O firmie

Jesteśmy firmą działającą na lokalnym rynku od 2010 roku. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Kórnika sto metrów od Rynku. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego Zarządzania nieruchomościami oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.

Twój zarządca Twoim pośrednikiem! Jeśli jesteś naszym Klientem, to oznacza, że posiadamy bardzo dużą wiedzę  o Twojej nieruchomości i chętnie zajmiemy się jej sprzedażą.

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami:

Specjalizujemy się w sprzedaży, a także najmie mieszkań, domów i działek w gminie Kórnik. Uwielbiamy nasze miasto, działamy lokalnie znając specyfikę nieruchomości w okolicy.

Poszukującym nieruchomości pomożemy w wyborze odpowiedniej lokalizacji, podpowiemy czy cena jest odpowiednia, a stan prawny uregulowany, zaproponujemy wspaniałe nieruchomości z naszej oferty lub wyszukamy inne według indywidualnych potrzeb.

Sprzedającym pomożemy uporządkować skomplikowany stan prawny sprzedawanej nieruchomości oraz zagwarantujemy szeroką reklamę. Nie ma klienta szukającego działki, mieszkania lub domu w okolicach Kórnika, który nie trafiłby do nas, a dzięki współpracy z innymi agencjami nieruchomości docieramy do znacznie szerszego grona klientów.

Uczestniczymy w transakcji od początku do końca i w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć naszym klientom radą, pomocą oraz doświadczeniem.

Nasza firma współpracuje ze sprawdzonymi specjalistami: doradcą kredytowym, notariuszami, prawnikiem, geodetą, architektem, ekipami budowlanymi, którzy pomogą rozwiązać każdy problem związany za sprzedawaną lub zakupioną nieruchomością.

Posiadamy Ubezpieczenie odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami potwierdzone polisą nr 91555874 oraz licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 15050.

Zarządzanie nieruchomościami:

Zarządzanie nieruchomościami to skuteczna obsługa techniczna, profesjonalne doradztwo prawne i rzetelne usługi księgowe.

Oferujemy profesjonalne usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, które kierujemy przede wszystkim do Klientów indywidualnych, Deweloperów, Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni. Fachowość, rzetelność, dyspozycyjność oraz kultura osobista pracowników

Działalność w tym zakresie prowadzimy w Poznaniu, Śremie, Środzie Wlkp., Kórniku i okolicach.

Współpraca z deweloperami – przejmiemy nowo wybudowaną nieruchomość do zarządzania . Oferujemy współpracę na etapie sprzedaży pierwszych lokali, jeszcze przed powstaniem wspólnoty mieszkaniowej.

Kompleksowa obsługa Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni – do obsługi przyjmujemy nowo powstałe wspólnoty, jak również te już funkcjonujące i obsługiwane dotąd przez innych zarządców nieruchomości.

Zakres usługi obejmuje:

– reprezentację wspólnoty mieszkaniowe

– obsługę techniczną

– obsługę prawną

– obsługę administracyjną

– obsługę finansowo-księgową

Zapraszamy serdecznie !