O firmie

Jesteśmy agencją nieruchomości działającą na lokalnym rynku od 2010 roku. Nasza siedziba mieści się w samym centrum Kórnika, zaledwie sto metrów od kórnickiego rynku.

Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami:

Specjalizujemy się w sprzedaży, a także najmie mieszkań, domów i działek w gminie Kórnik. Uwielbiamy nasze miasto, działamy lokalnie znając specyfikę nieruchomości w okolicy.

Poszukującym nieruchomości pomożemy w wyborze odpowiedniej lokalizacji, podpowiemy czy cena jest odpowiednia, a stan prawny uregulowany, zaproponujemy wspaniałe nieruchomości z naszej oferty lub wyszukamy inne według indywidualnych potrzeb.

Sprzedającym pomożemy uporządkować skomplikowany stan prawny sprzedawanej nieruchomości oraz zagwarantujemy szeroką reklamę. Nie ma klienta szukającego działki, mieszkania lub domu w okolicach Kórnika, który nie trafiłby do nas, a dzięki współpracy z innymi agencjami nieruchomości docieramy do znacznie szerszego grona klientów.

Uczestniczymy w transakcji od początku do końca i w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć naszym klientom radą, pomocą oraz doświadczeniem.

Nasza firma współpracuje ze sprawdzonymi specjalistami: doradcą kredytowym, notariuszami, prawnikiem, geodetą, architektem, ekipami budowlanymi, którzy pomogą rozwiązać każdy problem związany za sprzedawaną lub zakupioną nieruchomością.

Posiadamy Ubezpieczenie odpowiedzialności Cywilnej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami potwierdzone polisą nr r 48266209 Generali T.U. S.A. oraz licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 15050.

Zapraszamy serdecznie !