Osiedle Cynamonowe w Czołowie

Osiedle Cynamonowe jest to nowo powstające osiedle w Czołowie – okolice Kórnika, którego pierwszy etap budowy rozpoczął się w listopadzie 2019 roku. W IV kwartale 2020 roku do użytku zostało oddanych kilka pierwszych lokali.
Jest to miejsce z przemyślaną koncepcję architektoniczną oraz najwyższą jakością wykonania. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 17 budynków dwulokalowych.
Osiedle Cynamonowe jest to rewelacyjnie zlokalizowane miejsce blisko lasu, dla ludzi ceniących spokój, naturę oraz dla tych którzy poszukują mieszkania dla siebie i rodziny.  Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp drogą wojewódzką 434 prowadząca do Kórnika, do szkół, przedszkoli, przychodni, sklepów czy restauracji. Dzieci do szkoły dowożone są autobusem szkolnym. W Kórniku znajduje się również dla ludzi lubiących spędzać aktywnie czas centrum rekreacyjne Oaza, promenada wzdłuż Jeziora Kórnickiego oraz Błonie Kórnickie, w których ofercie znajdują się liczne boiska sportowe, atrakcje dla rodzin z dziećmi, miejsca do spędzania czasu przy ognisku oraz wiele innych ciekawych form zabawy.

Zapraszamy!

SUPER CENA!WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA!POMPY CIEPŁA!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

517-120-127 lub 690-31-31-07

Cena: 599 900zł brutto z vat

Zdjęcia z budowy